Cecilka-def

Strašidla s hvězdičkou aneb Erotika v pražských pověstech

Myslíte si, že pověsti a strašidla jsou jen pro děti? Rádi Vás přesvědčíme o opaku. Noční vycházka za strašidly s hvězdičkou totiž vůbec pro děti není a strašidla vám na ní odhalí více než jen tajemství svých osudů. Znáte třeba nahou Cecilku ze Sněmovní ulice? Helmbrechtnice, hampejznice, nevěstky, harapanny a jinak pojmenované lehké děvy z celé Prahy a nebo kuplířku Kulíčkovou z Karmelitské? Ale i za okny a dveřmi domácností se odehrávají drobné lehtivosti, které Vás rozesmějí a snad i trochu polechtají po těle. To nejhambatější Vás však čeká po 22 hodině v tichu a klidu Muzea pražských pověstí a strašidel.

Trasa: Mostecká – Josefská – Tomášská – Sněmovní – Thunovská – Zámecká – Malostranské náměstí – Tržiště – Karmelitská – Prokopská – maltézské náměstí – Velkopřevorské náměstí –  Hroznová – na Kampě – U Lužického semináře – Mostecká – Muzeum pražských pověstí a strašidel.

Cena: Dospělí 350 Kč (Při nákupu vstupenek online 300 Kč)
Studenti 300 Kč (Při nákupu vstupenek online 250 Kč)
Do 18 let nevhodné.
Online vstupenky ZDE

Sraz: Muzeum pražských pověstí a strašidel – Mostecká 18
Doba trvání: 2,5 hodiny
Vozíčkáři: Možné kromě posledních 30 minut pod točitými schody – 50 % sleva.
Kočárky: Nechejte doma i s obsahem
Zvířata: Dovolena. V muzeu za podmínek jako v MHD a za předpokladu, že kostlivcům nebudou ohlodávat kosti. Zvěrstva zakázána.